Mezoterapie

  • Omlazení tvorbou nových kožních buněk
  • Zlepšení elasticity pokožky regulací tvorby kolagenu a elastinu
  • Bez velkých vpichů jehel a skalpelů
  • Nezpůsobuje ztrátu mimiky
  • Nezvyšuje senzitivitu pokožky na UV záření

Mnoho z nás žen bojuje s vráskami. Tyto dermatologické a kosmetické nedostatky kůže lze však nyní jednoduše řešit pomocí omlazování pokožky titanovým dermo válečkem s mikrojehličkami v kombinaci s kyselinou hyaluronovou. 

Nabízíme nejmodernější systém pro omlazování kůže. Ošetří takové nedostatky efektivně, bezbolestně a bez doby nutné k zotavení. Můžete tedy ihned po ošetření pokračovat ve svých každodenních činnostech.

Na rozdíl od botoxu a jiných zákroků aplikovaných vpichem do kůže s mezoterapií nejsou žádné vedlejší účinky jako je ztráta mimiky a zákrok samotný je bezbolestný.
Jedná se o pokrokový přístup k vyhlazování pokožky. Velké množství malých bodnutí do dermis podporuje uvolňování růstových faktorů, které stimulují produkci nového kolagenu a elastinu

100% čisté sérum kyseliny hyaluronové  - hluboce hydratující čisté sérum proti stárnutí pleti zjemňuje ošetřovanou kůži, omezuje tvorbu vrásek a stimuluje tvorbu a růst nových buněk. Navíc poskytuje nepřekonatelnou hydrataci pokožky. Přípravek neobsahuje žádné parfémy ani parabeny. Po použití je pleť okamžitě hladká, elastická a mladistvější.