Kosmetické služby

Ošetření aknózní pleti

Speciální intenzivní program pro aknózní problematickou plet s ucpanými komedony vhodný pro mladé i dospělé jedince. Má silné protizánětlivé účinky a zabraňuje tvorbě dalšího akné. Ošetření se složky aktivních látek dodávají pleti matný, čistý vzhled bez komedonů, redukuje úroveň hydratace a mastnoty a celkově výrazně zlepšuje stav pleti.

 

Mikrodermabraze

Ošetření určené pro mastnou, nerovnou pleť s rozšířenými póry pomocí velmi šetrné neinvazivní metody diamantové mikrodermabraze, která během velmi krátké doby pleti navrací zdravý, svěží a krásný vzhled. Současně dochází k lymfatické drenáží což vede k potlačení otoků, stimulace krevního oběh a detoxikaci kůže. Ošetření je vhodné pro ženy i muže, ideálně 25+.

 

Kavitační peeling

Zákrok vykonávaný pomocí ultrazvuku. Jedná se o profesionální, hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukových vln, což umožňuje přesné odstranění nadměrného mazu z pórů a odumřelých kožních buněk. Vzhledem k jeho šetrnosti je vhodný i pro pleť citlivou.

 

Mezoterapie

Hloubková hydratace pleti kyselinou hyaluronovou, která se aplikuje plošně do oblasti obličeje, krku a dekoltu. Tímto ošetřením vpravíme do hlubších vrstev kůže aktivní látky, které významně zlepšují její hydrataci, tonus a kvalitu.

 

Masáž 

Kosmetická masáž patří k nejpříjemnějším a nejúčinnějším procedurám v kosmetice a nenahradí ji žádný kosmetický přístroj.

K masáži je nutné přistupovat individuálně a dle stavu pleti klienta. Hlavním cílem kosmetické masáže je prevence proti stárnutí, zlepšení aktuálního stavu pleti a relaxace celého organismu. 

 

Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal je příjemnou procedurou, při které se aplikuje teplý kosmetický parafín na oblast rukou. Dochází tak k jejich celkovému prohřátí a prokrvení, ale také hydrataci pokožky. Během procedury se do pokožky dostávají účinné minerály, blahodárně působí na klouby, uvolňují se svalové spazmy, ztuhlé zápěstí. Zároveň se zpevňují nehty, pokožka je hedvábně jemná, viditelně omlazená. 

 

Přístrojová lymfatická masáž

Lymfatické ústrojí přirovnávají odborníci ke kanalizaci a tělo k velkoměstu. Přístroj určen pro tlakovou kompresi, vyhlazení celulitidy, odvodnění těla, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou u pracovníků, kteří mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci vašeho organismu.

Dále platí poučka, že bez fungujícího lymfatického systému nelze efektivně hubnout!

 

Kontraindikace lymfatické masáže:
- bakteriálním a virové onemocnění

- akutním zánětlivém onemocnění žil a kůže

- otoky způsobené onemocněním ledvin a jater

- aktivní onkologické onemocnění

- glaukom

- rizikové těhotenství a těhotenství do 3. měsíce

- neléčený či dekompenzovaný vysoký tlak

- zvýšená funkce štítné žlázy